You are here

Bibliography

Please check the Advanced Bibliography Search for more options and a better search job, or:

Found 5 results
Filters: Author is KOTOROVÁ-JENČOVÁ, Mária  [Clear All Filters]
2012
STAŠŠÍKOVÁ-ŠTUKOVSKÁ, D., and M. KOTOROVÁ-JENČOVÁ, "Archeohudba ako doplonk archeologických expozícii – perspektívy a problem", Skanseny Archeologiczne i Archeologia Eksperymentalna, Krosno, Muzeum Podkarpackie w Krośnie, pp. 439-456, 2012.
KOTOROVÁ-JENČOVÁ, M., and M. VATEHA, "Zámer vybudovať archeopark Živá archeológia pri Vlastivednom múzeu v Hanušovciach nad Topľou ", Skanseny Archeologiczne i Archeologia Eksperymentalna, Krosno, Muzeum Podkarpackie w Krośnie, pp. 201-220, 2012.
2005
GÓRSKI, J., and M. KOTOROVÁ-JENČOVÁ, "Eksperymentalne lepienie i wypalanie naczyń w ognisku", Experimentálna archeológia a popularizácia archeologického bádania v múzejnej a školskej praxi, Hanušovce nad Toplou, pp. 57-61, 2005.
GOERLICH, E., L. MUSZYŃSKI, J. RODAK, and M. KOTOROVÁ-JENČOVÁ, "Eksperymentalni wypał naczyń glinianych i jego efekty", Experimentálna archeológia a popularizácia archeologického bádania v múzejnej a školskej praxi, Hanušovce nad Toplou, pp. 63-71, 2005.
GANCARSKI, J., and M. KOTOROVÁ-JENČOVÁ, "Skansen archeologiczny w Trzcinicy, gm. Jasło. KOncepcja budowy i funcjonowania", Experimentálna archeólogia a popularizácia archeologického badania v múzejnej a školskiej praxi, Hanušovce nad Toplou, pp. 185-208, 2005.